Wszystkie kategorie

ECG

Strona główna > Produkt > OIOM, OIOM i OIOM > ECG

Opis

Elektrokardiografia to proces tworzenia elektrokardiogramu, zapisu aktywności elektrycznej serca. Jest to elektrogram serca, który jest wykresem napięcia w funkcji czasu aktywności elektrycznej serca za pomocą elektrod umieszczonych na skórze. Elektrody te wykrywają niewielkie zmiany elektryczne, które są konsekwencją depolaryzacji mięśnia sercowego, po której następuje repolaryzacja podczas każdego cyklu pracy serca (uderzeń serca). Zmiany w prawidłowym zapisie EKG występują w wielu nieprawidłowościach serca, w tym zaburzeniach rytmu serca (takich jak migotanie przedsionków i częstoskurcz komorowy), niedostatecznym przepływie krwi w tętnicy wieńcowej (takich jak niedokrwienie mięśnia sercowego i zawał mięśnia sercowego) oraz zaburzeniach elektrolitowych (takich jak hipokaliemia i hiperkaliemia). ).

ECG600G sześciokanałowy EKG to taki rodzaj elektrokardiografu, który jednocześnie pobiera 12 odprowadzeń sygnałów EKG i drukuje przebiegi EKG za pomocą systemu druku termicznego. Jego funkcje to: rejestracja i wyświetlanie krzywych EKG w trybie automatycznym/ręcznym; automatyczny pomiar i autodiagnostyka parametrów krzywej EKG; powiadamianie o stanie odłączenia i braku papieru; przełączanie języków interfejsu (chiński/angielski); zarządzanie baza spraw.Przewaga konkurencyjna:

1. Kolorowy wyświetlacz LCD 800x480TFT pokazuje stan pracy i przebieg EKG; Ekran dotykowy i miękka klawiatura, wygodniejsze w obsłudze.

2. Jednoczesna akwizycja 12 odprowadzeń EKG, cyfrowy procesor sygnału, umożliwiający uzyskanie wyższej jakości przebiegów EKG poprzez filtr AC, filtr bazowy i filtr EMG sygnałów EKG.

3. Jednoczesne wyświetlanie krzywej EKG 3/6/12 odprowadzeń oraz stanu trybu drukowania, czułości, szybkości, filtra itp., aby ułatwić interpretację.

4. Próbkowanie dwunastu odprowadzeń sygnału EKG w tym samym czasie, analiza 2×6+1(odprowadzenie rytmu),2×6,3×4,3×4+1(odprowadzenie rytmu),4×3,4×3+1 (Rhythm Lead), tryb nagrywania 6×2,6×2+1 (Rhythm Lead) w tym samym czasie i raportowanie w wielu formatach.

5. Zasilanie obejmuje zarówno AC/DC. To urządzenie zawiera wbudowany akumulator litowo-polimerowy. Może stać w trybie gotowości przez 4 godziny, wydrukować 150 fragmentów krzywej EKG i drukować 90 minut w sposób ciągły w najlepszym stanie DC, aby zaspokoić potrzeby odwiedzania pacjentów i badania fizykalnego.

6. Ma wbudowaną pamięć o dużej pojemności i może zapamiętać ponad 1000 przypadków, co jest łatwe do przeglądu i statystyki przez lekarza.

7. W trybie przeglądania można zobaczyć zapisaną krzywą EKG, automatyczną analizę i automatyczną interpretację parametru krzywej EKG, zakończenie automatycznej interpretacji.

8. Obsługa interfejsu operacyjnego w języku chińskim, angielskim, włoskim i tureckim, można wydrukować raport w języku chińskim lub Endlish, włoskim, tureckim.

Zapytanie ofertowe