Wszystkie kategorie
EN

ECG

Strona główna > Produkt > OIOM, OIOM i OIOM > ECG

Opis

Elektrokardiografia to proces wytwarzania elektrokardiogramu, zapisu elektrycznej czynności serca. Jest to elektrogram serca, który jest wykresem napięcia w funkcji czasu czynności elektrycznej serca za pomocą elektrod umieszczonych na skórze. Elektrody te wykrywają niewielkie zmiany elektryczne, które są konsekwencją depolaryzacji mięśnia sercowego, po której następuje repolaryzacja podczas każdego cyklu serca (bicie serca). Zmiany w prawidłowym zapisie EKG występują w wielu nieprawidłowościach serca, w tym zaburzeniach rytmu serca (takich jak migotanie przedsionków i częstoskurcz komorowy), niewystarczający przepływ krwi w tętnicach wieńcowych (takie jak niedokrwienie mięśnia sercowego i zawał mięśnia sercowego) oraz zaburzenia elektrolitowe (takie jak hipokaliemia i hiperkaliemia ).

Sześciokanałowy EKG ECG600G jest takim rodzajem elektrokardiografu, który jednocześnie próbkuje 12 odprowadzeń sygnałów EKG i drukuje krzywe EKG za pomocą systemu druku termicznego. Jego funkcje to: rejestracja i wyświetlanie krzywych EKG w trybie automatycznym/ręcznym;autopomiar i autodiagnostyka parametrów fali EKG;podpowiadanie o stanie odprowadzenia i braku papieru;przełączanie języków interfejsu (chiński/angielski);zarządzanie baza danych przypadków.Przewaga konkurencyjna:

1. Kolorowy wyświetlacz LCD 800x480TFT pokazuje stan pracy i przebieg EKG; Ekran dotykowy i miękka klawiatura, wygodniejsze w obsłudze.

2. Jednoczesna akwizycja 12 odprowadzeń EKG, cyfrowy procesor sygnału, w celu uzyskania wyższej jakości krzywych EKG przez filtr AC, filtr linii bazowej i filtr EMG sygnałów EKG.

3. Jednoczesne wyświetlanie przebiegu EKG 3/6/12 odprowadzeń oraz stanu trybu drukowania, czułości, prędkości, filtra itp., Aby ułatwić interpretację.

4. Sampling twelve leads ECG signal at the same time,analyzing 2×6+1(rhythm  lead),2×6,3×4,3×4+1(rhythm lead),4×3,4×3+1(rhythm lead),6×2,6×2+1(rhythm lead)recording mode at the same time,and reporting with multi-formats.

5. Zasilacz zawiera zarówno AC/DC. To urządzenie zawiera wbudowany akumulator litowo-polimerowy. Może czuwać przez 4 godziny, drukować 150 fragmentów krzywych EKG i drukować 90 minut w trybie ciągłym w najlepszym stanie DC, aby zaspokoić potrzebę odwiedzania pacjentów i badania fizykalnego.

6. Ma wbudowaną pamięć masową o dużej pojemności i może zapamiętać ponad 1000 przypadków, co jest łatwe do przeglądu i statystyki lekarskiej.

7. Under the review mode, you can see the saved ECG waveform, auto-analysis  and auto-interpretation of ECG waveform parameter, auto-interpretation conclusion.

8. Obsługa interfejsu operacyjnego chińskiego, angielskiego, włoskiego i tureckiego, możliwość drukowania raportu chińskiego lub endlish, włoskiego, tureckiego.

Zapytanie ofertowe