Wszystkie kategorie

Firma Wprowadzenie

Strona główna > SkyFavour > Firma Wprowadzenie

Firma Wprowadzenie

Założona w 2015 roku firma SkyFavor Medical jest przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się głównie opracowywaniem, produkcją i marketingiem rozwiązań medycznych dla OIT, CCU i NICU, systemów rurociągów gazów medycznych i opieki domowej. Nasze fabryki znajdują się w Pekinie i Ningbo, obejmując ponad 20,000 XNUMX metrów kwadratowych.

Produkty OIT obejmują strzykawkową pompę infuzyjną, monitor pacjenta, HFNC, Bubble CPAP, EKG, wbudowany Exsufflator CoughSync itp.

System rurociągów gazów medycznych obejmuje kolektor, alarm gazowy, skrzynkę zaworów strefowych, instalację tlenową, wyloty gazu, przepływomierz tlenu, regulator tlenu, regulator ssania, głowicę łóżka itp.

Produkty do opieki domowej obejmują koncentrator tlenu, badanie dopplerowskie płodu, termometr itp.

Dysponujemy podstawowym procesem zarządzania technologią, doświadczonym rynkiem, szybkimi i wydajnymi możliwościami produkcji i przetwarzania oraz bogatymi zasobami pomocniczymi w zakresie przetwarzania i produkcji.

Klienci są na całym świecie, zwłaszcza w Azji Południowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Łacińskiej, Europie Wschodniej, Afryce i innych regionach. Efektywne wsparcie technologiczne, wysoka jakość produktów i najlepsza obsługa zostały docenione przez klientów.